Акумулятор холоду — охолоджувальний пристрій у вигляді герметичного контейнера, заповненого речовиною з великою теплоємністю.
ЯК КОРИСТУВАТИСЯ АКУМУЛЯТОРАМИ ХОЛОДУ?
Перед застосуванням гелевий акумулятор холоду поміщають у морозильну камеру, де речовина охолоджується до потрібної температури або доводиться до повного замерзання. В залежності від потрібного температурного режиму.
Чим нижча температура замерзання – тим на довше вистачить акумулятора холоду. Наприклад холодильник з технологією No frost має нижчу температуру в морозильній камері, ніж звичайний крапельний холодильник і як результат – акумулятор холоду з морозильної камери холодильника No frost буде тримати низьку температуру довше.
Після того як акумулятор холоду замерз – він готовий до використання. Його можна помістити в термосумку, термоконтейнер, тощо. Для більш ефективного використання рекомендуємо використовувати акумулятори холоду на дні та зверху продукції.
СКІЛЬКИ ЧАСУ НЕОБХІДНО ДЛЯ ПОВНОГО ЗАМЕРЗАННЯ АКУМУЛЯТОРА ХОЛОДУ T-PACK?
Повний цикл замерзання гелевого акумулятора холоду T-PACK займає від 6 до 8 годин.
АКУМУЛЯТОР ХОЛОДУ ДЛЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАННЯ.
Зі зростанням цін на електроенергію актуальним є процес енергозбереження. Для підвищення енергоефективності та для збільшення ресурсу експлуатації холодильника можна використовувати гелеві акумулятори холоду виробництва T-PACK.
При використанні в побутових холодильниках акумулятори холоду стабілізують температуру в камері (завдяки чому холодильний компресор вмикається і вимикається рідше), збільшують час безпечного зберігання продуктів при відключенні електроенергії, підвищують потужність заморожування в морозильних камерах